We live in an apartment.

  •  
  • 46
  • 3
  • 3
  • English 
Jul 11, 2019 07:17
We live in an apartment. The rent costs a lot. And we had to pay for the laundry. The one circle cost almost 2 dollars and sometimes it’s necessary to dry clothes too. The miracle has happen and the laundry is free now. We spent 30 or 50 dollars per months for the laundry .
Learn English, Spanish, and other languages for free with the HiNative app