Yazma -Günlük yaşam

  •  
  • 56
  • 9
  • 1
  • Turkish 
Sep 19, 2019 07:12
Birkaç ay önce yazdım ki 'Big Bang Theory' dizi hakkinda yazacaktım, ama yapamadım o dizi izlemek için vaktim yok çünkü. Sonra, birkaç şarkılar çevremeye denedim o biraz zor ama, genelikle cümleleri arasinda bağ yok. Onu hakkinda düşundüm sonunda günlük hikayeler hakkinda yazmaya karar verdim, umarım öylece yazım iyileşecek yardımınızla.

Bügün Bahar hakkinda yazacağım. Bahar tanındığım yer yurttaki kantin. Her zamanki gibi o benimle konuştu önce. O fark etti ki yabancıydım o yüzden bana nerelisin?, adın ne? gibi sorulari sordu.

Bahar'a çok sevindim çünkü o kızların çoğu gibi değildi, yani iyi görünmek konusunda endişeli değildi. Çoğu zaman o iyi bir işaret, bence fiziksel görünüş hakkında endişelenmeyen insalar daha enteresan ve güvenilir. Bahar'la konuştustan sonra teorim araştırdım tekrardan. Enteresan şeyler hakkinda konuştuk bu kere ve diğer kereler kahve içince. Bahar'ın en ilginç şey, o Kürt bir kız. Biraz anlattı politik durumu Kürt halkıyla, ailesi hakkinda da anlattı.

Bahar'ın çok hoş bir hatira eşyarim var, ülkeme dönünce bana küçük bir defter verdi düşümlerim yazmak için, bir de bir ithaf yazdı benim için. Çok sevindim!

Bahar insanlar gibi asla unutacağım
Not: Eğer daha kompleks gramer yapısılar önerirseniz çok güzel olur