Zapraszamy do Soczi "Swissotel Soczi Kamelia".

  •  
  • 315
  • 0
  • 2
  • Polish 
May 15, 2015 03:00
Zapraszamy do Soczi "Swissotel Soczi Kamelia".
Niezapomniane krajobrazy przypominają Soczi nad Morzem Śródziemnym, a wiele osób wie, to miasto jako "rosyjski Riviera".
Hotel położony jest w parku na wybrzeżu Morza Czarnego, w bliskiej odległości od głównych atrakcji Soczi. Droga z hotelu do międzynarodowego lotniska w Soczi trwa 30 minut. Nowy i nowoczesny "Swissotel Soczi Kamelia" to połączenie eleganckiej prostoty i nienagannym stylu. Hotel posiada 203 pokoi i apartamentów, z okien i balkonów oferujących wspaniały pejzaż morski. Hotel posiada 3 restauracje i bar w holu, która serwuje najsmaczniejsze dania Morza Śródziemnego. Hotel posiada także Spa & Sport Complex. Ponadto na terenie hotelu i oferuje odkryty basen z podgrzewaną wodą podwodny system dźwięku i prywatnej plaży. Hotel posiada także klub dla dzieci oraz pokój rekreacyjny, gdzie można zostawić swoje dziecko, aby grać i dobrze się bawić. W hotelu znajduje się również salon kosmetyczny, w którym można odpocząć i odświeżyć. Hotel dysponuje salami konferencyjnymi, które są prowadzone negocjacje handlowe. Wokół hotelu znajduje się piękny ogród z fontannami i rzeźbami.
Rezerwacji i uzyskać informacje na temat dostępności pokoi można poprzez stronę internetową, jeden z naszych bezpłatny telefon lub e-mail: Reservation +1 506 388 6948